Atpakaļ

Liepājā turpināsies desmitais “Summer Sound” festivāls

Šodien Liepājas pludmalē un Jūrmalas parkā turpināsies desmitais “Summer Sound” festivāls, informē festivāla organizatori.

Šodien uz piecām “Summer Sound” festivāla skatuvēm kāps gan pasaules mūzikas zvaigzne Džons Ņūmens, kaimiņzemes “The Roop”, gan pašmāju mūziķi – “Musiqq”, Ansis, “Astro’n’out”, “Citi zēni”, Ralfs Eilands, Edavārdi, Rolands Če un citi. Īsts muzikālais baudījums – no hip hop ritmiem līdz smagam rokam, no skaļākajiem DJ setiem līdz liriskam džezam!  Piesātināta un karsta nedēļas nogale Baltijā lielākajā pludmales festivālā Summer Sound 20/22

Festivālā “Summer Sound” bērniem, līdz desmit gadiem ieskaitot, ieeja festivālā ir bez maksas. Organizatori festivāla teritorijā nodrošinās bērnu zonu ar atraktīvām nodarbēm un pieskatītājiem.

Festivāla teritorijā darbosies brīvdabas kino un karuseļi, festivāla jaunumā “Klubs ++” gaidīti visi 18 gadu vecumu sasniegušie reiveri un dejošanas entuziasti.

Visas iegādātās biļetes uz 2020.gada festivālu ir derīgas, un ar tām nav jāveic nekādas papildu darbības, lai varētu apmeklēt festivālu šogad.