Atpakaļ

Liepājas interjera muzejs vēlreiz aicina uz vakara ekskursiju sveču gaismā

Sestdien, 17.decembrī plkst.17 Liepājas 17.-19.gadsimta interjera muzejs “Hoijeres kundzes viesu nams” Kungu ielā 24 vēlreiz aicina uz vakara ekskursiju sveču gaismā, kura piedzīvoja lielu apmeklētāju atsaucību savā pirmajā norises reizē un arī šoreiz piedāvās izbaudīt vēsturiskā nama noskaņu dienas tumšākajā daļā, vēsturiskos stāstus un interjerus izgaismojot vien sveču un petrolejas lampu apgaismojumā.

Ekskursijas sākums plānots plkst.17, kad aiz loga jau satumsis un nama stāstnieki apmeklētājus aizvedīs gadsimtus senā pagātnē, iepazīstinot ar Hoijeru vakara gaitām, Stenderu ģimenes novakares paradumiem un ļaus izbaudīt arī namā valdošās – pirmssvētku noskaņas.

Ekskursijas laikā klātesošie aplūkos nama restaurācijas nianses, vēsturiskos interjerus un priekšmetus, kā arī uzskatāmi iepazīsies ar cilvēku paradumiem un nodarbēm dienas nogalē.

Arī šoreiz ieejas kartes uz ekskursiju sveču gaismā aicinām iepriekš rezervēt, zvanot pa tālr. 29570855 vai iegādāties muzeja kasē muzeja darba laikā: trešdien – svētdien no plkst.10 līdz 18. Vietu skaits ekskursijā ir ierobežots.

Pēc ekskursijas interesenti tiek aicināti uzkavēties “Hoijeres krogā”, iepriekš rezervējot galdiņu vai vietu pie tā, kur iespējams nobaudīt kādu no vēsturiskām sajūtām un garšām piepildītu mielastu no kroga pamata ēdienkartes. Lai rezervētu sev vietu vakariņām sveču gaismā, aicinām iepriekš sazināties par ēdienkartes piedāvājumu, zvanot pa tālr. 26672124 vai rakstot kunguiela24@gmail.com.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un video filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma un Liepājas 17.-19.gadsimta interjera muzeja publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma teritorijā, jūs apliecināt, ka esat informēts par to, ka tiekat iekļauts/a audio vai vizuālajā materiālā.