Atpakaļ

Liepājas Leļļu teātrī iestudēta izrāde “Puika, kurš neticēja Ziemassvētkiem”

Liepājas Leļļu teātrī šonedēļ būs skatāma režisores Leldes Kaupužas veidotās Ziemassvētku izrādes “Puika, kurš neticēja Ziemassvētkiem” pirmizrāde, informēja SIA “Liepājas Leļļu teātris” sabiedrisko attiecību vadītāja Ieva Hmieļevska.

Izrādē ar mīmiskajām lellēm darbojas aktieri Ilze Jura, Denisa Braša un Andris Zeļonka. Radošajā komandā ir arī māksliniece Agnese Kaupere, komponists Miks Frišfelds un leļļu meistare Alīda Pērkone.

Pirmizrāde paredzēta piektdien, 25.novembrī, plkst.18, un izrāde būs skatāma arī sestdien, 26.novembrī, plkst.12. Savukārt svētdien, 27.novembrī plkst.12 būs skatāma skatītāju iemīļotās Kaupužas izrādes “Olafa Ziemassvētki” atjaunotā versija.

Izrādes “Olafa Ziemassvētki” atjaunošanā līdzdarbojusies liela daļa no tās sākotnējās radošās komandas. Pēc mākslinieces Ingas Ādmines-Stūres skicēm pilnveidota izrādes scenogrāfija un Olafam, tāpat kā citiem pasaku tēliem no izrādes, tapuši jauni kostīmi. Līdzās līdzšinējam izrādes aktieru sastāvam – Vijai Mežalei, Ingai Dzintarei un Ingaram Gudermanim, Olafa lomā iejutusies Madara Enkuzena.

Svētku laikā skatītājiem tiks piedāvāta arī izrāde “Elfiņa pirmie Ziemassvētki”, un decembrī kopumā teātris plānojis nospēlēt vairāk nekā 30 Ziemassvētku izrāžu.