Atpakaļ

Sestdien Ventspilī norisināsies Latvijas labāko pavāru “Garšu cīņas”

Sestdien, 6. augustā, no plkst. 12.30 līdz 16.30 Dzirnavu laukumā norisināsies šovs “Garšu cīņas”, kurā meistarīgi pavāri ne vien sacentīsies savā starpā, bet arī dalīsies pieredzē, kopā veidos kulināro gleznu, garāko sviestmaizi pilsētā, kā arī īpašo saldējumu, kas tiks pagatavots izmantojot slāpekli.

Pasākumā varēs iepazīties ar visdažādākajām pasaules valstu virtuvēm, notiks interaktīvas performances, degustācijas un meistarklases. Varēs saņemt vīnziņu padomus, kā arī uzklausīt pavāru stāstus par jautriem un kurioziem atgadījumiem banketos, un dažādos pasākumos. Ēdienu gatavošanas šova laikā tiks atklātas receptes un virtuves noslēpumi. Būs arī konkursi un viktorīnas ar vērtīgām balvām, baudāma mūzika, un iespēja  pagaršot unikālus ēdienus.

“Garšu cīņās” piedalīsies Latvijā dzīvojošā brazīliešu pavāre Vanesa Rufo, šefpavārs Pāvels Skopa, TV personība un pavārs Roberto Meloni, kā arī restorānu īpašnieks Dāvis Auškāps. Vadītāja lomā iejutīsies TV un radio ētera personība Valters Krauze, kurš gādās par jautru ceļojumu garšu pasaulē.