Atpakaļ

Šodien apbalvos „Radi Talsu novadam!” uzvarētājus

Šodien, 7. oktobrī Pastendes kultūras namā tiksies radoši, uzņēmīgi un mērķtiecīgi Talsu novada ļaudis. Te tiks apbalvoti Talsu novada pašvaldības konkursa „Radi Talsu novadam!” uzvarētāji. Viņi zina, kā ir kāpt kalnā, un, ja nepieciešams, kāpt no tā lejā, bet allaž būt kustību trajektorijā, virzīties uz priekšu. Viņi zina, kā ir radīt, atklāt un iepazīt, likt domām un darbiem lidot, te, Talsu novadā, kur ne tikai divas jūras satiekas, bet arī spēcīgi ļaudis mīt.

Talsu novada pašvaldības konkurss „Radi Talsu novadam!” ir nozīmīga tradīcija, kas pagājušajā gadā pirmo reizi notika apvienotajā novada teritorijā. Tā mērķis ir rosināt iedzīvotājus sakopt savus īpašumus, aktīvi iesaistīties vietējās kopienas aktivitātēs un izpaust radošumu, tā dāvinot pievienoto vērtību arī līdzcilvēkiem.  Arī šogad konkursa 12 nominācijās netrūka pretendentu no Talsu novada pilsētām un pagastiem, kopumā konkursā bija izvirzīti 54 dalībnieki.

Jau tradicionāli visvairāk nominantu izvirzīti nominācijā „Sakoptākā privātmāja” un „Radošākais novadnieks”, kur uz galveno apbalvojumu pretendēja attiecīgi 13 un deviņi pretendenti. Savukārt nominācijā „Gada jaunums” piedalījās septiņi pretendenti, „Degradētās teritorijas atjaunošana” bija izvirzīti pieci nominanti, bet gan nominācijā „Aktīvākā organizācija”, gan „Čaklākais mājražotājs” – četri. Vairākās nominācijās kopsummā bija divi pretendenti, kas pēc konkursa nolikuma nebūtu vērtējami ierobežotā skaita dēļ, bet vērtēšanas komisijai vienojoties, tajās tika noteikti uzvarētāji.

Galveno balvu saņēmēji oficiāli tiks atklāti šodien, 7. oktobrī.