Atpakaļ

TOP pasākumi Kurzemē šajā vasarā

Vasara viennozīmīgi ir bezrūpības, saules, festivālu un pasākumu laiks. Kurzemē šajā vasarā gaidāmi dažādi jauni pasākumi, kā arī atgriezīsies jau tautā iemīļoti.

Senākais Latvijas rok festivāls atgriežas ar jaunu sparu
Festivāls “Saldus saule”, kas nenotika pēdējos divus gadus, šī gada 22. un 23.  jūlijā atkal ieskandinās Saldus Kalnsētas parku. Pasākuma programma vēl tiek precizēta, bet biļetes jau ir iespējams iegādāties.
Vairāk var uzzināt ŠEIT

Jaunpilī jauns festivāls
No 8. jūlija līdz 10. jūlijam Jaunpils pagasta Apsītēs pirmo reizi notiks festivāls “Progausis”. Festivāls patiks tiem, kam tuva progresīvā mūzika un tādi izpildītāji kā “Amorālā psihoze”, Reinis Jaunais, “Mortons”, “Harijs” un daudzi citi.
Vairāk par festivālu info facebook lapā Progausis.

Vasaras karstākais festivāls Liepājā notiks jau 10 reizi
Vasaras festivāls “Summer Sound” pēc pārtraukuma atgriežas Liepājas pludmalē. Festivāls notiks no 29. līdz 30. jūlijam un tajā uzstāsies labi zināmi un tautā iemīļoti mīziķi – John Newman, Ansis, Musiqq, Gacho, Jumprava, Dagamba, Ralfs Eilands un daudzi citi.
Vairāk var uzzināt ŠEIT.

Gardi ēdieni visas vasaras garumā
Visas vasaras garumā Kurzemes novados un pilsētās savas durvis vērs mājas kafejnīcas. Jau otro gadu pēc kārtas “Mājas kafejnīcu dienās” dalībnieki varēs uz vienu vai divām dienām kļūt par mājas kafejnīcām, savukārt apmeklētāji varēs baudīt vietējos ēdienus un iepazīties ar novadu kultūras tradīcijām.
2.-3. jūlijs Tukuma novads
23.-24. jūlijs Saldus novads un Dienvidkurzemes novads
6.-7. augusts Leišmalīte un Kuldīgas novads
12.-13. augusts Aizputes apkārtne
20. augusts Suitu novads
27.-28. augusts Talsu novads
3. septembris Karosta Liepājā un Mērsrags, Roja
10.-11. septembris no Pāvilostas līdz Durbei un Lībiešu krasts un Dundaga
Datumi var tikt precizēti.
Vairāk var uzzināt ŠEIT.

Svētki visiem zvejniekiem un viesiem
9. jūlijā notiks Zvejnieksvētki. Viena no pilsētām, kur svētki notiks 9. jūlijā, ir Roja. Rojā svētki tiks svinēti jau 72. reizi. Būs gan sporta pasākumi, gan tirdziņš, gan tradicionālā zivju zupa, gan uzstāsies Citi zēni un Labvēlīgais tips.
Vairāk informāciju varēs uzzināt ŠEIT.

Tāpat Jūras svētkus 9. jūlijā atzīmēs Ventspils. Vairāk info ŠEIT.

Ielu sporta un kultūras pasākumam jubilejas gads
Visiem iemīļotā ielu sporta un kultūras pasākumam “Ghetto Games Festivāls” šogad aprit desmit gadi. Ventspilī jubileja tiks atzīmēta no 22.-24. jūlijam ar ekstrēmiem sporta veidiem, labākajiem Latvijas reperiem un Ghetto Food gardāko ēdienu.
Vairāk var uzzināt ŠEIT.

Ielec senatnē!
No 19.-21. augustam Kazdangas pagastā notiks viduslaiku festivāls “Bandava”. Dzīvās vēstures un kultūras centrā Kurzemē netālu no Aizputes būs iespēja iejusties īstā viduslaiku gaisotnē un sajust vēstures elpu.
Vairāk informācija par pasākumu būs pieejama ŠEIT.

Mūzika un māksla savīsies vienā
Tukumā no 13.-14. augustam notiks mūzikas un skicēšanas festivāls “Samaņa”. Divu dienu garumā būs muzikāli priekšnesumi, multimediālas performances, skicēšanas sesijas, radoši izglītojošas pastaigas ģimenēm, skicēšanas kinoteātris un daudz kas cits.
Vairāk INFO.