Atpakaļ

Tukuma novadā noskaidroti noformējuma konkursa “Ziemassvētku Smukums 2022” laureāti

Turpinot aizsākto tradīciju, Tukuma novadā norisinājās konkurss “Ziemassvētku Smukums 2022”. Ar katru gadu smukuma mīlētāju kļūst arvien vairāk – šogad “Ziemassvētku Smukuma” konkursam tika saņemti vairāk nekā 130 pieteikumi. Visi apskatītie īpašumi ir bijuši īpaši skaisti un cits par citu unikālāki.

Iedzīvotāji ir izdekorējuši īpašumus gan ar spožām lampiņām, gan dabas materiāliem, gan pašdarinātiem dekoriem. Katrs dekors ir īpašs, bet paši sirsnīgākie un uzrunājošākie ir tie, kuros ir ielikta personīga attieksme, izdoma un mīļums.

Pēc konkursa komisiju iesniegtajiem rezultātiem, par uzvarētājiem atzīti seši īpašumi Pūres un Jaunsātu pagastu teritorijā, 23 īpašumi Kandavas un pagastu apvienības teritorijā, pieci objekti Engures pagastā, seši īpašumi Irlavas un Lestenes pagastu teritorijā, seši īpašumi Slampes un Džūkstes pagastu teritorijā, pieci īpašumi Sēmes un Zentenes pagastu teritorijā, trīs īpašumi Smārdes pagasta teritorijā, seši īpašumi Jaunpils un Viesatu pagastu teritorijā, pieci īpašumi Tumes un Degoles pagastu teritorijā un 26 īpašumi Tukuma pilsētas teritorijā.

Laureātu saraksts pieejams – šeit