Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Ventspilī iespēja pavadīt janvāra izskaņu kopā ar ārzemju brīvprātīgajiem

0

Atlikušajās janvāra nedēļās, ārzemju brīvprātīgie no Francijas, Grieķijas un Austrijas aicina ikvienu interesentu apmeklēt kādu no šiem pasākumiem un iegūt jaunas zināšanas:

  • 24. janvārī plkst. 19:00 nāc uz Ventspils Augstskolas atpūtas telpu (D0) un izpaudies radoši, gleznojot jebko, ko sirds kāro! Tas būs laiks atpūtai, sarunām un labi pavadītam laikam, nedomājot par ikdienas darbiem, kas bieži ne tikai fiziski, bet arī morāli nogurdina.

Nepieciešamie materiāli gleznošanai/zīmēšanai tiks nodrošināti, taču droši var ņemt līdzi arī savus!

  • Katru trešdienu, Ventspils Augstskolas bibliotēkā no plkst. 18:00 līdz 20:00 norisinās franču valodas nodarbības, kuras pasniedz divi ārzemju brīvprātīgie no Francijas. Uz nodarbībām tiek aicināts ikviens interesents, kas vēlas atsvaidzināt vai no jauna iemācīties šo valodu. Nodarbības notiek angļu valodā.
  • 26. janvārī, vācu valodas nodarbības Ventspils Galvenajā bibliotēkā, kuras pasniegs brīvprātīgā jauniete Jana no Austrijas. Pieteikties var ikviens neatkarīgi no zināšanu līmeņa, pieredzes un vecuma, taču svarīgi ņemt vērā to, ka pašas nodarbības notiks tikai angļu valodā.
  • 27. janvārī no 16:00 līdz 19:00 aicinām uz Ventspils 6. vidusskolas aktu zāli, kurā kopā spēlēsim pasaulē populāro dejošanas spēli “Just Dance”. Silti aicinām pasākuma apmeklētājus padomāt par dzērieniem un ēdieniem līdzņemšanai!

Visi minētie pasākumi ir bez maksas un dalībnieku skaits nav ierobežots! Vairāk informācijas par pasākumiem, kā arī pieteikumu franču un vācu valodas nodarbībām meklē: @ventspils_jauniesu_maja instagram un facebook profilā vai arī mūsu mājaslapā jauniesi.ventspils.lv.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.