Atpakaļ

Ventspilī koncertzālē “Latvija” Zīvere un Liepiņš atskaņos programmu “Par svarīgo”

Šodien plkst.16 Ventspilī koncertzālē “Latvija” izskanēs Mirdzas Zīveres un Zigmara Liepiņa programma “Par svarīgo”, informē koncerta organizatori SIA “Kurzemes filharmonija”.

Koncertā piedalīsies komponists Liepiņš, dziedātāja Zīvere un grupa “Lupa” – Dāvis Jurka, Ritvars Garoza, Valters Sprūdžs, Andris Buiķis un Jānis Kalniņš.

Pagājušā gada rudenī, atzīmējot Liepiņa jubileju, mūzikas namā “Daile” notika pirmatskaņojums mūziķu jaunajai programmai “Par svarīgo”.

Komponists stāsta, ka šajā programmā būs dziesmas, kuru vārdiem ir būtiska nozīme, ko viņš ar mūziku centies maksimāli izcelt un papildināt. Kādas no tām mazāk pazīstamas, kāda jauna, bet dažas ir neatņemama daļa no Zīveres repertuāra.

“Mēs vēlamies, lai 15 dziesmas, kas skanēs koncertā, klausītājiem būtu kā ceļojums ļoti personīgā un emocionālā pasaulē, kurā galvenais vadmotīvs ir mīlestība,” piebilst Liepiņš.

Koncertā piedalīsies arī grupa “Lupa”. Ar šiem profesionālajiem mūziķiem kopā atskaņos dažas Liepiņa instrumentālas kompozīcijas, kas no dziesmu personiskās dimensijas pārcels klausītājus kontrastējošā ritma un spriedzes piepildītā pasaulē.