Atpakaļ

Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties konkursa “Ziemassvētki 2022”

Ventspils iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties konkursa “Ziemassvētki 2022” skatītāju simpātijas noteikšanā, balsojot par krāšņāko skatloga, ēkas fasādes vai pagalma svētku noformējumu Ventspilī 2022. – 2023. gadu mijā.

Konkursam “Ziemassvētki 2022” šogad ir pieteikti 24 ventspilnieku veidoti svētku rotājumi dzīvojamām ēkām, skolām, bērnudārziem, sabiedrisku iestāžu ēkām un skatlogiem. No 20. decembra līdz 2. janvārim portālā “Ventspils.lv” var iepazīties ar visiem konkursam pieteiktajiem svētku noformējumiem, apskatīt to fotogrāfijas un nobalsot par savu favorītu. Aptaujas rezultātā tiks noskaidrots konkursa „Ziemassvētki 2022” nominācijas “Skatītāju simpātija” uzvarētājs, kurš saņems Ventspils valstspilsētas pašvaldības Atzinības rakstu un naudas balvu 300 EUR apmērā. Savukārt, konkursa žūrija noformējumus vērtēs četrās nominācijās, apskatot tos dabā un nosakot labāko dzīvojamās ēkas  noformējumu, labāko publiskās ēkas noformējumu, labāko skatloga noformējumu un labāko izglītības iestādes ēkas noformējumu. Konkursa rezultāti tiks paziņoti janvāra sākumā.

Konkursu „Ziemassvētki 2022” organizē Ventspils valstspilsētas pašvaldība, lai veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos Ziemassvētku noskaņas radīšanā Ventspils pilsētā un izteiktu atzinību skaistāko svētku noformējumu veidotājiem.

Balsot var ŠEIT.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties ŠEIT.