Atpakaļ

Ventspils iegūst pilsētas svētku noformējumu

Lai radītu pacilātu svētku noskaņu sagaidot Ventspils 732. dzimšanas dienu, šonedēļ ir uzsākta svētku dekorāciju izvietošana pilsētvidē, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Ventspils pašvaldība ik gadu rūpējas par to, lai pilsētas iedzīvotājiem un viesiem radītu patīkamu un pacilātu noskaņu dažādu svētku gaidīšanas laikā. Jūnijā pilsēta krāšņi tika ietērpta tautiskā Līgo svētku noformējumā, bet jūlija sākumā, par godu Jūras svētkiem, pilsēta tika saposta tematiskā Baltijas jūras noformējumā, taču jau jūlija beigās Ventspils atkal maina tā vizuālo noformējumu, par godu pilsētas svētkiem.

Šogad Ventspils pilsētas svētki tiks aizvadīti ar daudzveidīgām kultūras, mākslas un sporta norisēm, spilgtiem muzikāliem pasākumiem un aizraujošām izklaidēm, ko papildinās spilgts vizuālais svētku noformējums.

Lielajā laukumā tiks uzstādīta jauna, vēl nebijusi dekorācija “Vēja dzirnaviņas”, ko papildinās gada skaitļa dekors “732”. Rātslaukumā un Tirgus ielā esošos apgaismojuma stabus rotās Ventspils pilsētas karogi. Arī Kuldīgas ielā no Kārļa ielas līdz Lauku ielai, Lielajā prospektā no Saules ielas līdz Brīvības ielai, Ganību ielā no Jūras ielas līdz Lielajam prospektam, kā arī Pārventas centrā apgaismojuma stabi tiks rotāti ar krāšņiem svētku karogiem.