Atpakaļ

Naktī, sākot no valsts rietumiem, gaidāms sniegputenis un lietus

Naktī uz sestdienu Latviju no rietumiem sāks šķērsot plaša nokrišņu zona – gaidāms ilgstošs sniegputenis un lietus, prognozē sinoptiķi.

Vietām Kurzemē un Vidzemē nokrišņi būs stipri. Sestdienas pēcpusdienā, sākot no ziemeļrietumiem, nokrišņi mitēsies un debesis pamazām skaidrosies.

Pastiprināsies dienvidrietumu vējš, dienas gaitā tas pāries ziemeļrietumu un ziemeļu vējā. Gaidāmas brāzmas līdz 14-19 metriem sekundē, naktī Kurzemes rietumu piekrastē – līdz 20-23 metriem sekundē.

Minimālā gaisa temperatūra naktī būs +2..-3 grādi, valsts austrumos līdz -5 grādiem. Dienā gaiss iesils līdz +1..+6 grādiem, bet sestdienas vakarā atkal piesals.

Sliktākie braukšanas apstākļi būs sestdienas rītā Vidzemē un Latgalē.

Rīgā nakts otrajā pusē un dienas pirmajā pusē gaidāms ilgstošs slapjš sniegs un lietus, sestdienas pievakarē laiks skaidrosies. Nakts izskaņā dienvidrietumu vējš brāzmās pieņemsies spēkā līdz 15 metriem sekundē, bet sestdienas pēcpusdienā gaidāmas ziemeļrietumu un ziemeļu vēja brāzmas līdz 18 metriem sekundē. Gaisa temperatūra naktī un sestdienas vakarā svārstīsies ap nulli, priekšpusdienā tā pakāpsies līdz +4 grādiem.