Atpakaļ

Latvijā nelegāli uzturējies Krievijas pilsonis dzeršanas laikā nodur vīrieti

Valsts policija (VP) rosina prokuratūru apsūdzēt kādu Krievijas pilsoni, kurš uzturējies Latvijā bez spēkā esošas uzturēšanās atļaujas un iedzeršanas laikā nodūris vīrieti, informēja VP Sabiedrisko attiecību nodaļa.

2023.gadā naktī uz 27.maiju policija saņēma izsaukumu, ka Rīgas Zolitūdes mikrorajonā, Aleksandra Bieziņa ielā, kādā no dzīvokļiem alkohola un narkotisko vielu lietošanas laikā starp diviem vīriešiem izvērties konflikts, kā rezultātā viens no viņiem nodūra savu 1985.gadā dzimušo paziņu, kurš notikuma vietā nomira.

Konflikta aculiecinieks, kurš tobrīd atradās dzīvoklī, izsauca policiju un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestu.

Turpat dzīvoklī policija aizdomās par minētā nozieguma izdarīšanu aizturēja 1979.gadā dzimušu Krievijas pilsoni. Aizturētajam vīrietim bija beigusies uzturēšanās atļauja Latvijā. Viņš iepriekš bijis sodīts arī par Krievijā izdarītiem noziegumiem.

Aizdomās turētais Krievijas pilsonis joprojām atrodas apcietinājumā. Par narkotisko vielu lietošanu vīrietim jau piemērots administratīvais sods.