Atpakaļ

Latvijā viesosies beļģu burvju mākslinieks Rafaels

Iluzionisma teātrī un muzejā “Mystero” 27.janvārī plkst.14.30 un 18, kā arī 28.janvārī plkst.14.30 ar iluzionisma izrādi “Room of Wonders” jeb “Brīnumu istaba” uzstāsies beļģu burvju mākslinieks Rafaels, informēja pasākuma rīkotāji.

Jaunajā izrādē burvju mākslinieks iepazīstinās ar “Brīnumu istabu”, kurā, kā uzsver pasākuma rīkotāji, nekas nav tā, kā tas sākotnēji šķiet.

Iluzioniste Dace Pecolli norāda, ka uz robežas starp realitāti un fantāziju Rafaels rada visumu, kurā maģija, humors, cirks un vizuālais teātris papildina viens otru.

Burvju mākslinieks, izgudrotājs, komiķis, iluzionists un pasaules apceļotājs Rafaels ir uzstājies uz dažādām skatuvēm visā pasaulē. Rafaels sāka interesēties par burvju mākslu agrā bērnībā. Savu pirmo izrādi viņš radīja sešu gadu vecumā.

Burvju mākslinieks saņēmis vairākus apbalvojumus, piemēram, viņš ieguva “Magic Award” kā labākais iluzionists Beļģijā. Tāpat viņš apbalvots ar “Mandrake d’Or” balvu Parīzē. 2005.gadā Lasvegasā viņš saņēma iluzionistu Zigfrīda un Roja “Zelta lauvas balvu”.