Atpakaļ

PMLP Liepājas nodaļā varēs noformēt un saņemt dokumentus

Lai palielinātu pakalpojumu pieejamību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) Liepājas nodaļā  sestdien nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu noformēšanu un izsniegšanu,  informē pārvalde.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās” rindas kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā -, gan pēc iepriekš veikta pieraksta.

Pierakstu īpaši aicinām veikt vecākiem ar bērniem, senioriem un cilvēkiem ar smagām veselības problēmām. Iepriekšēju pierakstu var veikt, zvanot uz tālruņiem 67829715 un 67829750.

Liepājas nodaļā noformēt un saņemt pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes “dzīvās” rindas kārtībā varēs, sestdien, 25.martā, no plkst.8 līdz plkst.15.

Sestdien visās nodaļās būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu arī attālināti, izmantojot “Qticket” mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.