Atpakaļ

Sestdien, 25. martā, Rīgas 1., Liepājas un Valmieras nodaļā varēs noformēt un saņemt dokumentus

Lai palielinātu pakalpojumu pieejamību, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (turpmāk Pārvalde) Rīgas 1. nodaļā, Liepājas nodaļā un Valmieras nodaļā sestdien, 25.martā, nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu.

Rīgas 1. nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt jau iepriekš noformētos personu apliecinošos dokumentus 25. marta sestdienā no plkst. 8.00 līdz plkst.15.00.

Pakalpojumu saņemšana notiks gan “dzīvās” rindas kārtībā – tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā –, gan pēc iepriekš veikta pieraksta. Pierakstu īpaši aicinām veikt vecākiem ar bērniem, senioriem un cilvēkiem ar smagām veselības problēmām. Iepriekšēju pierakstu var veikt, zvanot uz tālruņiem 67829715 un 67829750.

Liepājas un Valmieras nodaļās noformēt un saņemt pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes “dzīvās” rindas kārtībā varēs, sestdien, 25. martā, no plkst. 8.00 līdz plkst.15.00.

Sestdien visās nodaļās būs iespējams iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu arī attālināti, izmantojot Qticket mobilo lietotni. Tādējādi klienti var taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Atgādinām: lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu OBLIGĀTI jāņem līdzi vecais personu apliecinošais dokuments, kas būs jānodod nodaļā.

Tāpat vēršam klientu uzmanību, ka sestdien netiks sniegts uzturēšanās atļauju eID kartes noformēšanas un izsniegšanas pakalpojums.