Atpakaļ

Svētku laikā būs izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu kustību sarakstos

 Ziemassvētkos un Jaunā gada brīvdienās būs izmaiņas vairāk nekā 500 reģionālo autobusu maršrutu kustību sarakstos visā Latvijā, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijā.

No šodienas līdz 2023.gada 1.janvārim gan tiks atklāti jauni reisi, gan daļa no tiem tiks slēgti, bet oficiālajās svētku dienās, sestdien, 25.decembrī un 26.decembrī, kā arī 31.decembrī un 1.janvārī, tie kursēs pēc brīvdienu grafika.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu mājaslapā “atd.lv” sadaļā “Kustības saraksti” vai portālā “1188.lv”.

Izmaiņas gaidāmas maršrutos, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 15 pārvadātāji, tostarp AS “Nordeka”, SIA “Norma-A”, AS “Cata”, SIA “VTU Valmiera”, AS “Liepājas autobusu parks”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss”, SIA “Tukuma auto”, PSIA “Ventspils reiss”, SIA “Daugavpils autobusu parks”, SIA “Dautrans”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, SIA “Ludzas autotransporta uzņēmums”, SIA “Gulbenes autobuss” un SIA “Ceļavējš”.

Vienlaikus, ņemot vērā mainīgo laika apstākļus, direkcija iesaka plānot braucienus ar laika rezervi, kā arī sekot līdzi aktuālajai informācijai par atceltajiem reisiem “atd.lv/lv/atceltiereisi”.