Atpakaļ

Latvijas 3×3 basketbolisti startē Eiropas U-17 čempionāta finālturnīrā

Šodien Grieķijā sāksies Eiropas U-17 3×3 basketbola čempionāta finālturnīrs, kurā piedalīsies arī abas Latvijas kadetu 3×3 basketbola izlases.

Piektdien Latvijas U-17 sieviešu izlase plkst.17 tiksies ar Franciju un plkst.20.20 – ar Bulgāriju, bet sestdien Latvijas U-17 basketbolisti plkst.18.15 spēlēs ar Poliju un plkst.20.05 tiksies ar Grieķiju. Mačus tiešraidēs varēs vērot “YouTube” kanālā “FIBA3x3”.

Abos turnīros piedalīsies pa 12 komandām, kuras sadalītas četrās grupās. Pa divām labākajām komandām no katras grupas kvalificēsies ceturtdaļfinālam.

Svētdien ceturtdaļfināli sāksies no plkst.16.

Latvijas U-17 sieviešu izlasē spēlēs Annija Zvirbule, Annija Brence, Andīna Sudmale un Luīze Bērziņa, bet U-17 vīriešu izlases sastāvā būs Krišjānis Pētersons, Mārtiņš Piternieks, Mārtiņš Pauls Katlaps un Jēkabs Niedra.

Latvijas komandas Eiropas U-17 kausa izcīņai gatavojās treneru Andras Eibeles un Raimonda Feldmaņa vadībā, bet Iraklijā puišu komandu vadīs Feldmaņa asistents Markuss Mamajs.

Pērn Eiropas U-17 čempionātā Latvijas izlase – Jānis Censonis, Edvards Egle, Kristians Artis Pastors un Toms Markuss Salnājs – izcīnīja sudraba medaļas.