Atpakaļ

Latvijas U-23 3×3 basketbola izlase Nāciju līgas finālturnīrā cīnās izslēgšanas turnīrā

Latvijas U-23 vīriešu 3×3 basketbola izlase, kuras sastāvā ir Mārcis Osis, Kristaps Čavars, Roberts Smildzējs un Gints Zomerfelds, šodien Ulanbatorā U-23 Nāciju līgas finālturnīrā piedalīsies izslēgšanas turnīrā.

Ceturtdaļfinālā turnīrā ar desmito numuru izsētie latvieši plkst.13.05 tiksies ar Lietuvas U-21 izlasi (6.). Mačus tiešraidē varēs vērot “YouTube” kanālā “FIBA3x3”.

Trešdien apakšgrupā Latvijas komanda ar 17:19 zaudēja Francijas U-21 komandai, kas saņēmusi pirmo numuru un ar 22:10 pārspēja Ēģiptes U-21 izlasi (9.).

Nācija līgas uzvarētāji iegūs ceļazīmes uz diviem Pasaules tūres posmiem, kā arī diviem “Challenger” turnīriem. Otrās vietas ieguvējiem būs pa ceļazīmei uz Pasaules tūres posmu un “Challenger” turnīru, trešās un ceturtās vietas ieguvējiem – pa ceļazīmei uz “Challenger” sacensībām.

Zommerfelds finālturnīrā aizstāj iepriekšējos turnīros spēlējušo Ričardu Vitoļski.

Vasarā Latvijas komanda sešu spēļu posmu kopvērtējumā izcīnīja pirmo vietu vienā no Eiropas zonām apsteidzot Čehijas, Horvātijas, Polijas, Ukrainas un Īrijas komandas. Latvijas sieviešu U=23 komanda sešu posmu kopvērtējumā zonā ieņēma trešo vietu un nekvalificējās finālam.