Atpakaļ

“Lido” nodrošinās 8000 ēdienreizes Dziesmu un deju svētku brīvprātīgajiem darbiniekiem

Ēdināšanas kompānija AS “Lido” nodrošinās pusdienas Dziesmu un deju svētku brīvprātīgajiem darbiniekiem, kopumā pasniedzot 8000 bezmaksas ēdienreizes.

Kā norāda kompānijas pārstāvji, brīvprātīgo ēdināšana ir “Lido” ieguldījums un atbalsts svētku norisē.

Ēdiena nodrošināšanas process ir veidots tā, lai notiktu pēc iespējas tuvāk brīvprātīgo atrašanās vietām un mazinātu drūzmēšanos. Ēdienreižu skaits tiek plānots atbilstoši brīvprātīgā darbinieka noslodzei un ikdienas darba ilgumam.

Rīgas centrā strādājošajiem brīvprātīgajiem “Lido” nodrošina kuponus ēdienreizei jebkurā no kompānijas ēdināšanas vietām, taču attālākās norises vietās, piemēram, Mežaparkā, stadionā “Daugava” un Arēnā Rīga, pusdienu komplekti brīvprātīgajiem tiek piegādāti.

“Lido” komanda plāno, ka svētku laikā piegādās brīvprātīgajiem norises vietās vairāk nekā 1120 litrus zupas, 160 kilogrami maizes, kā arī kartupeļus, gaļu un citas maltītes sastāvdaļas.

Jau ziņots, ka “Lido” koncerns 2022.gada pirmajos četros mēnešos strādāja ar 13,513 miljonu eiro apgrozījumu un 57 060 eiro zaudējumiem, liecina “Firmas.lv” informācija.

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā norādīts, ka pārskats sagatavots par četriem mēnešiem, jo pieņemts lēmums finanšu pārskata periodu pielīdzināt koncerna mātes uzņēmuma AS “Lido” lielākā akcionāra finanšu atskaišu sagatavošanas periodam. Līdz ar to nākamais koncerna gada pārskata periods būs no 2022.gada 1.maija līdz 2023.gada 30.aprīlim.

Kompānija reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1 292 428 eiro. Koncernā ietilpst SIA “Lido nekustamie īpašumi”, kā arī trīs Igaunijas uzņēmumi – “LIDO Eesti”, “LIDO Mustamae”, “ODIL Eesti”.