Atpakaļ

Lidosta “Rīga” rīkos tiešsaistes karjeras pasākumu

Šodien no plkst.13 līdz 14.30 platformā “Zoom” notiks VAS “Starptautiskā lidosta “Rīga”” tiešsaistes tikšanās par darba un karjeras iespējām, pavēstīja lidostas pārstāvji.

Tiešsaistes tikšanās notiks ar interesentiem, kuri gribētu uzsākt karjeru aviācijas nozarē – aviācijas drošībā, lidlauka uzturēšanā, gaisa kuģu apkalpošanā vai kādā citā piedāvātajā jomā, informēja lidostas pārstāvji.

“Darbs lidostā ir droša iespēja uzsākt karjeru vai mainīt savu profesiju, jo saviem darbiniekiem uz vietas lidostā nodrošinām nepieciešamo apmācību,” pauž lidostas “Rīga” Personāla departamenta direktore Inga Rame.

Šī gada oktobrī lidosta “Rīga” organizēs vairākus karjeras pasākumus, kuru laikā darba meklētāji varēs uzzināt par darba iespējām lidostā un arī klātienē iepazīties ar darba apstākļiem uzņēmumā.

17.oktobrī lidostā notiks klātienes Atvērto durvju diena, kuras laikā dalībnieki varēs uzzināt gan par atlases procesu un apmācībām, gan piedalīsies interaktīvās darbnīcās par darbu lidostas drošības jomas amatos, virszemes apkalpošanā un lidlauka uzturēšanā, kā arī dosies ekskursijā pa lidostas teritoriju. Dienas noslēgumā interesenti varēs izmēģināt atlases testus un pieteikties papildu aktivitātēm.

Savukārt 18.oktobrī notiks divas tiešsaistes tikšanās – gan pašas lidostas rīkotā, gan piedaloties tiešsaistes darba dienā “Darbs un karjera Latvijā”, kas orientēta uz potenciālajiem darba ņēmējiem, kuri būtu gatavi atgriezties Latvijā no ārzemēm.

Šogad 24.oktobrī uzņēmums piedalīsies arī Transporta un sakaru institūta ikgadējā Karjeras dienā.

Lidostas pārstāvji vēsta, ka pašlaik uzņēmumā strādā apmēram 1400 darbinieku vairāk nekā 300 dažādos amatos. Štata vietu skaits, salīdzinot ar pirmspandēmijas laiku, pieaudzis par vairāk nekā 150. Tostarp šogad darbu lidostā sākuši 230 jauni darbinieki.

Jau vēstīts, ka lidostas apgrozījums pagājušajā gadā bija 57,924 miljoni eiro, kas ir par 82,3% vairāk nekā 2021.gadā, kā arī uzņēmums strādāja ar 286 498 eiro peļņu pretēji zaudējumiem gadu iepriekš.

Starptautiskā lidosta “Rīga” ir lielākais aviosatiksmes mezgls Baltijas valstīs.