Atpakaļ

Lidostas “Rīga” autostāvvietā izveidota kopbraukšanas platformas “Bolt” tikšanās vieta

Lidostas “Rīga” autostāvvietā izveidota kopbraukšanas platformas “Bolt” tikšanās vieta.

Viņa informē, ka īpaši apzīmētā “Bolt” kopbraukšanas pakalpojumu tikšanās vieta izveidota lidostas “Rīga” P1 stāvvietā jeb pie Šengenas zonas ielidošanas sektora E. Papildus tam klientiem kā alternatīva tiek piedāvāta iespēja atzīmēt autobusa pieturu kā brauciena sākumpunktu.

Pēc Lohanskas minētā, attiecīgais risinājums palīdzēs optimizēt automašīnu plūsmu lidostas teritorijā.

Viņa norāda, ka “Bolt” tikšanās vieta izveidota, lai satikšanās ar partneršoferiem lidostas teritorijā būtu pēc iespējas ērtāka.

Pasažieriem vairs nebūs jādomā, kuru konkrētu vietu lidostas teritorijā izvēlēties par brauciena sākumpunktu, jo lietotnē tiek piedāvātas divas iespējas – īpaši apzīmētā “Bolt” tikšanās vieta pie Šengenas zonas ielidošanas sektora E vai turpat netālu esošā autobusu pietura.

Lai palīdzētu veiksmīgāk atrast jauno tikšanās vietu, no ielidošanas sektora iekštelpās līdz tikšanās punktam P1 stāvvietā būs izvietotas vairākas vizuālas norādes.

Partneršoferi aicināti Rīgas lidostas īstermiņa stāvvietā ierasties tikai ar aktīvu pasūtījumu, tādējādi paātrinot pakalpojuma pieejamību.

Šāds “Bolt” pakalpojums, izvēloties konkrētu tikšanās vietu lidostās, ir pieejams arī vairākās citās valstīs, piemēram, Austrijā, Polijā, Vācijā, Beļģijā, Nīderlandē, Spānijā, Portugālē, Somijā, Igaunijā, Lietuvā un citur.

“Bolt Technology” ir mobilās lietotnes kompānija, kura ar “Bolt” zīmolu piedāvā kopbraukšanas pakalpojumus, elektrisko skrejriteņu, velosipēdu un automašīnu nomu, kā arī ēdiena un iepirkumu piegādi Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā.

“Bolt” 2013.gadā izveidoja Markuss Villigs, kuram pašlaik kompānijas kapitālā pieder 17,05%. 2021.gada 31.decembrī grupu veidoja 48 kompānijas, kuru māteskompānija “Bolt Technology” ir visu “Bolt” lietotņu intelektuālā īpašuma turētāja. Lielāko daļu izpētes un izstrādes darba saistībā ar intelektuālo īpašumu notiek Igaunijā.