Atpakaļ

Līdz 12.novembrim Liepājā bez maksas iespējams nodot logu stiklu un rāmjus

Līdz 12.novembrim Liepājā bez maksas iespējams nodot logu stiklu un rāmjus, informēja vides apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Eco Baltia vide” pārstāvji.

Akcijas mērķis ir nodrošināt iespēju Liepājas un tuvākās apkārtnes iedzīvotājiem un uzņēmumiem videi draudzīgā veidā atbrīvoties no logu stikla un to rāmjiem.

Akcijas pirmajās nedēļās savāktas jau 10 tonnas materiāla, kas akcijas beigās tiks nodots otrreizējai pārstrādei.

Logu stiklu, logu koka rāmjus un logu plastmasas rāmjus iespējams nodot otrreizējo materiālu šķirošana laukumā Ezermalas ielā, Liepājā. Pieņemšana darba dienās notiek no plkst.8 līdz 16.30, bet sestdienās no plkst.8 līdz 14.

“Eco Baltia vide” pārstāvji piebilst, ka stiklam no logu rāmjiem jābūt atdalītam, kā arī netiks pieņemti cita veida stikla izstrādājumi – auto stikls, mēbeļu stikls, trauki un citi materiāli.

Pakalpojums tiks sniegts gan juridiskajām, gan arī privātpersonām.

Vienlaikus akcijas rīkotāji atgādina, ka atkritumu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā ikdienā iespējams nodot arī cita veida šķirotos atkritumus, tostarp iepakojumu, stikla taru, elektrotehniku, tekstilizstrādājumus, baterijas, metālu, dārza un zaļos atkritumus, metāllūžņus un cita veida atkritumus.

Jau ziņots, ka “Eco Baltia” pērn strādāja ar 210 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 75% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa saruka par 9,5% – līdz 8,4 miljoniem eiro.

“Eco Baltia” reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 005 eiro. Grupas vadošie uzņēmumi ir AS “PET Baltija”, SIA “Eco Baltia vide”, SIA “Latvijas zaļais punkts”, “Nordic Plast”, Siguldas pilsētas SIA “Jumis”, Čehijas “Tesil Fibres” un Lietuvas “Ecoservice”.

“Eco Baltia” akcionāri, pēc kompānijā vēstītā, ir “BSGF Salvus” (52,81%), kas pārstāv Baltijā lielāko privāto investīciju fondu “INVL Baltic Sea Growth Fund”, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (30,51%), kā arī Māris Simanovičs (16,68%) ar SIA “Enrial Holdings” un “Penvi Investment Ltd.” starpniecību.