Atpakaļ

Liepājā agresīvs vīrietis uzbrūk pašvaldības policijai

Liepājas pašvaldības policijas darbinieki 30.jūlijā aizturēja kādu agresīvu vīrieti, kurš vispirms demolēja atpūtas vietu Stendera ielā, bet pēc tam “ar pašdarinātu auksto ieroci” izsitis pašvaldības policijas mašīnas logu.

Svētdien ap pusdienas laiku pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Stendera ielu, kur tika ziņots, ka atpūtas vietā atrodas agresīvs vīrietis, kurš demolēja telpas, sita apsardzes darbiniekam un draudēja iestādes personālam. Policijai ierodoties notikuma vietā, apsargs informēja par notikušo un norādīja virzienu, kurp devies agresīvais vīrietis.

Policijas darbinieki, patrulējot Skolas ielā, ievēroja aizdomīgu vīrieti melnā apģērbā un cimdos, kurš rokās turēja aptuveni divus metrus garu virvi, kurai abos galos bija piestiprinātas vairākas metāla karabīnes. Kārtībsargiem tuvojoties, vīrietis kļuva agresīvs un uzbruka policijas darbiniekiem, tostarp ar pašmeistaroto priekšmetu operatīvajam transportlīdzeklim izsita logu.

Pēc loga izsišanas vīrietis sāka bēgt. Policisti viņu panāca un, izmantojot speciālos cīņas paņēmienus un speclīdzekļus – piparu gāzi un roku dzelžus, 1986.gadā dzimušo agresoru aizturēja Bāriņu ielā.

Pārbaudot aizturēto, tika konstatēts, ka viņš bija bruņojies arī ar nažiem, šļircēm un citiem iespējami bīstamiem priekšmetiem.

Persona tika nogādāta Valsts policijas iecirknī tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai, bet apsardzes darbiniekam izsaukta medicīniskā palīdzība.