Atpakaļ

Liepājā notiks izglītības iespēju izstāde “Kur mācīties tālāk?”

Šodien no plkst.11 līdz 16 Liepājas Olimpiskajā centrā, Brīvības ielā 39 notiks izglītības iespēju izstāde “Kur mācīties tālāk?”, informēja Liepājas Izglītības pārvaldes komunikācijas vadītāja Renāte Meļķe.

Liepājas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Liepājas izglītības iestāžu pedagogiem karjeras konsultantiem jau piekto gadu rīkos izglītības iespēju izstādi “Kur mācīties tālāk?”, lai veicinātu jauniešu interesi par mūsdienīgas izglītības iespējām.

Uz izstādi aicināti visi interesenti, īpaši Liepājas un Dienvidkurzemes novada skolēni un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi, skolēnu vecāki, pedagogi. Pasākuma laikā jauniešiem būs iespēja arī saņemt individuālas karjeras konsultācijas pie speciālistiem.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumā jaunieši varēs iepazīties ar Latvijas profesionālajām, augstākajām un Liepājas vispārizglītojošajām izglītības iestādēm, noskaidrot par tālākizglītības iespējām pēc 9. un 12.klases un izzināt nepieciešamās prasmes, rakstura īpašības un tālākizglītības iespējas sava karjeras ceļa veidošanā.

Ieeja izstādē ir bez maksas.

Izstādē piedalīsies profesionālās izglītības iestādes, proti, Liepājas Valsts tehnikums, RTU Liepājas Jūrniecības koledža, Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskola, Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, Kuldīgas Tehnoloģiju un tūrisma tehnikums, Saldus tehnikums, Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Cīravas teritoriālā struktūrvienība, Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola un Ventspils tehnikums.

Augstākās izglītības iestādes pārstāvēs Biznesa mākslas un tehnoloģiju augstskola RISEBA, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Liepājas filiāle, Baltijas Starptautiskās akadēmijas Liepājas filiāle, RSU Sarkanā Krusta medicīnas koledža, Transporta un sakaru institūts, Liepājas Universitāte, Latvijas Universitāte (LU), Biznesa augstskola “Turība”, Rīgas Tehniskās universitātes Liepājas studiju un zinātnes centrs, Latvijas Kultūras akadēmija, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte, LU P. Stradiņa medicīnas koledža, Banku augstskola, RSU, Rīgas Ekonomikas augstskola/Stokholmas Ekonomikas augstskola, airBaltic Pilotu akadēmija, Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija, Juridiskā koledža, Valsts Robežsardzes koledža.

Izstādē piedalīsies arī Sociālās integrācijas valsts aģentūras Jūrmalas profesionālā vidusskola un koledža.

Izstādē piedalīsies arī Liepājas vispārizglītojošās izglītības iestādes, proti, Liepājas Valsts ģimnāzija, Liepājas Liedaga vidusskola, Liepājas Draudzīgā aicinājuma vidusskola, Liepājas Raiņa vidusskola, Liepājas Rietumkrasta vidusskola un Liepājas Jāņa Čakstes vidusskola.