Atpakaļ

Liepājā sāksies pludmales festivāls “Summer Sound”

Liepājā šodien un rīt norisināsies pludmales festivāls “Summer Sound”.

Paredzēts, ka uz četrām festivāla “Summer Sound” skatuvēm kāps vairāk nekā 40 pašmāju un starptautisko mūziķu, būs pieejama arīdzan izklaides un aktivitāšu programma, kino telts.

Festivāla pirmajā dienā uzstāsies ukraiņu grupa “Kalush Orchestra”, pašmāju apvienība “Singapūras satīns”, vācu elektroniskās mūzikas producents un dīdžejs “Alle Farben”, kā arī dīdžeju un producentu trio no Itālijas “Meduza”.

Tāpat festivāla apmeklētāji varēs dzirdēt reperi “PCK 97”, dziedātāju “Būū”. Festivālā uzstāsies arī “Mauku sencis” un “Grandmasters Neons”, hiphopa mākslinieks “Rolands Če” un dīdžejs Toms Grēviņš.

Festivāla pirmajā dienā uzstāsies arī lietuviešu producents Leons Somovs, grupa “Pienvedēja piedzīvojumi”, apvienība “Antikvariniai Kašpirovskio dantys” no Lietuvas, apvienība “Skyforger” un “Dzelzs vilks”.

AS “Pasažieru vilciens” pludmales festivāla “Summer Sound” apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar diviem reisiem – vienu virzienā no Rīgas uz Liepāju, vienu – atpakaļ.

Vilcienu atiešanas laiki ir noteikti tā, lai pasažieri paspētu uz festivāla sākumu un pēc festivāla noslēguma tiem būtu ērta nokļūšana uz vilcienu. Tomēr, ja speciāli norīkotie vilcieni neatbilst plāniem vai iespējām, festivāla apmeklētāji ir aicināti uz Liepāju braukt arī ar ierastajiem Liepājas virziena vilcieniem. Piemēram, pagarinātā sešu vagonu sastāvā ir norīkots vilciens ceturtdien, 3.augustā, kas plkst.18.25 izbrauc no Rīgas uz Liepāju, kā arī vilciens svētdien, 6.augustā, kas plkst.18.26 izbrauc no Liepājas uz Rīgu.