Atpakaļ

Liepājā startēs virtuālā izaicinājuma sacensības “Veloaktīvs 2024”

Šodien Liepājā tiks sāktas virtuālā izaicinājuma sacensības “Veloaktīvs 2024”, kur šogad riteņbraucēji izaicinājumā ar vairākiem starpfinišiem varēs individuāli krāt nobrauktos kilometrus līdz septembrim, informēja Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju kluba “VeloRonis” valdes priekšsēdētāja Inga Krivcova.

Izaicinājums “Veloaktīvs 2024” ir individuālas riteņbraukšanas sacensības, kur dalībnieki krāj kilometrus individuāli pārvietojoties ar velosipēdu. Sacensību mērķis ir izaicināt liepājniekus un tuvējās apkaimes iedzīvotāju ik dienas regulāri veikt vismaz 15 kilometru distanci ar velosipēdu.

Par sacensību uzvarētāju kļūs tie izaicinājuma dalībnieki, kuri būs sakrājuši visvairāk nobraukto kilometru ar velosipēdu līdz 27.septembrim.

Rīkotāji aicina dalībniekus iepazīties ar izaicinājuma sacensību nolikumu mājaslapā “veloronis.lv/veloaktivs”.

Uzsākot virtuālā izaicinājuma sacensības, šodien no plkst.10 interesenti aicināti pēc savas izvēles jauktā secībā ar velosipēdu izbraukt četrus kontrolpunktus Liepājā – kafejnīca “Kubs” Zirgu ielā, Liepājas olimpiskais centrs, kafejnīca “Kurts” Tirgoņu ielā un “Čili pica” Klaipēdas ielā -, lai saņemtu piederības zīmes “Veloaktīvs puzles gabaliņu”, kurus dalībniekiem būs jāuzrāda finišā plkst.17 Liepājas pludmalē, Jūrmalas parkā 2.

Organizatori informē, ka izaicinājuma “Veloaktīvs 2024” sacensībām interesenti var pievienoties jebkurā brīdī platformā “distantrace.com”. Izaicinājums ilgs no šodienas līdz 27.septembra plkst.22.

Izaicinājumu rīko Liepājas veloaktīvistu un ziemas peldētāju klubs “VeloRonis” ar Liepājas pilsētas atbalstu.