Liepājas basketbolisti neiztur “Kalev/Cramo” spiedienu un zaudē

Liepājas basketbola klubs sestdien aizvadīja Latvijas – Igaunijas līgas šī gada pirmo spēli savā laukumā, kurā tikās ar favorītiem – Igaunijas čempionvienību Tallinas Kalev/Cramo. Ja pirmajā puslaikā cīņa ritēja ļoti līdzīgi, tomēr otrajā daļā neizturēja pretinieku spiedienu un zaudēja ar 59:78.

Mača gaitā liepājnieki lielākoties bija iedzinējos, tomēr 24. minūtē izdevās pat uz brīdi izvirzīties vadībā (42:41), taču ar to bija viss galā. Igaunijas čempioni arvien izteiktāk sāka diktēt savu spēles rokrakstu un sagādāja liepājniekiem vēl vienu zaudējumu.

Liepājnieku labā Kārlis Šiliņš guva 15 punktus, bet Zigmārs Raimo – 12 punktus.

Liepājnieki šajā sezonā līdzšinējās 12 spēlēs svinējuši pagaidām vien trīs uzvaras, kamēr Igaunijas klubs, kuru vada Roberts Štelmahers, tikpat mačos uzvarējuši 12 reižu.

Gads četrām Latvijas komandām sākās nepatīkami, jo Covid-19 uzliesmojuma dēļ nācās divas nedēļas palikt bez mačiem. Situācija uzlabojas, taču ne visās komandās. Tallinas klubs bija iecerējis šajā izbraukumā tikties arī ar BK Ventspils, taču klubs vīrusa dēļ vēl nav gatavs atgriezties laukumā.

Autors: Kuramo.lv / Foto: LIBL