Liepājas hokejisti samet 12 ripas Prizma vārtos, Seļutinam – hat-trick

Krievu leģionārs Dmitrijs Seļutins guva trīs vārtus, bet HK Liepāja ar 12:3 pārliecinoši sagrāva Rīgas Prizmu Latvijas Optibet hokeja līgas spēlē. Šī liepājniekiem bija ceturtā uzvara pēc kārtas, liecina turnīra rīkotāju informācija.

Liepājnieki jau mača pirmajās 15 minūtēs ieguva pārsvaru ar 4:0, bet pēc nospēlētām 30 minūtēm tablo vēstīja jau 8:1. Savukārt pēdējā periodā rezultāts tika paaugstināts līdz 12:3. Pēdējos divus vārtus guva krievu leģionārs Seļutins, turklāt pamanījās to izdarīt tikai ar 21 sekundes intervālu. Visā spēlē viņam trīs vārti jeb hat-trick.

Tomēr rezultatīvāk spēlēja Klāvs Plānics un Verners Egle, kuri sakrāja attiecīgi piecus (2+3) un četrus (1+3) punktus, bet Fjodora Jarovinska rēķinā divi vārti un piespēle.

Kopvērtējumā liepājnieki ar 33 punktiem 23 spēlēs ieņem trešo pozīciju. Līderos ar attiecīgi 44 un 41 punktu ir HK Mogo/LSPA un HK Zemgale/LLU, bet ceturtie ar 24 punktiem ir HK Olimp/Venta 2002.

Autors: Kuramo.lv / Foto: Unsplash.com