Atpakaļ

Liepājas Raiņa 6.vidusskolas direktora amatā atgriežas bijušais direktors Strautiņš

No šodienas Liepājas Raiņa 6.vidusskolas direktora amatā atgriežas bijušais skolas direktors Kārlis Strautiņš (JV), kurš šogad pāris mēnešus pildīja Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāra pienākumus.

Konkurss uz Liepājas Raiņa 6.vidusskolas direktora amatu tika izsludināts 14.aprīlī. Vakantajam amatam bija pieteikušies seši pretendenti, taču konkursa nolikuma prasībām atbilda pieci kandidāti. Viņi tika aicināti uz pārrunām ar komisiju, kurā bija gan pašvaldības, gan Izglītības pārvaldes darbinieki.

Strautiņš ieguva vislielāko punktu skaitu un saņēma augstāko vērtējumu, līdz ar to tika atzīts par piemērotāko kandidatūru apstiprināšanai domes sēdē.

Strautiņš jau iepriekš vairāk nekā 10 gadus bijis Liepājas Raiņa 6.vidusskolas direktors, bet no šā gada februāra ieņēma IZM parlamentārā sekretāra amatu.

Pašvaldībā uzsver, ka Strautiņš kā skolas direktors efektīvi vadījis pārmaiņu procesus, izstrādājis izglītības iestādes attīstības stratēģiju un veicinājis iestādes izaugsmi, skola kļuvusi par mūsdienīgu izglītības iestādi ar mērķtiecīgu tehnoloģiju, personiskās līderības un koučinga izmantošanu mācību procesā.

Strautiņš ieguvis augstāko izglītību pedagoģijā, kā arī maģistra grādu pedagoģijas teorijā un vēsturē Liepājas Universitātē. Zināšanas papildinātas, apmeklējot nozares konferences, kursus un seminārus, tāpat darbojoties starptautiskos projektos.