Atpakaļ

“Luminor Bank” aicina pieteikties 30 apmaksātām vasaras prakses vietām

“Luminor Bank” aicina studentus un nesen absolvējušos jauniešus pieteikties vasaras praksei, piedāvājot 30 dažādas prakses vietas, informēja bankas pārstāvji.

Šogad “Luminor Bank” piedāvā prakses vietas praktikantiem no Latvijas tādās jomās kā informācijas tehnoloģijas (IT), personāla vadība, finanses, banku pakalpojumi un datu analīze.

Prakse ilgs divus mēnešus – no 26.jūnija līdz 28.augustam -, un tās laikā būs iespējams strādāt arī attālināti. Par vasaras darbu bankā jaunieši saņems ikmēneša atalgojumu 850 eiro apmērā pirms nodokļu nomaksas.

“Luminor Bank” Darba devēja zīmola vadītāja Amanda Krūze skaidro, ka vasaras prakse sniedz iespēju iepazīt banku darbību, bankas kultūru un vērtības, kā arī spert pirmos soļus savas karjeras attīstībā. Prakses laikā jauniešiem būs iespēja strādāt pie dažādiem projektiem, kā arī sadarboties starptautiskā komandā.

Piesakoties praksei, būs iespējams izvēlēties savām spējām un interesēm atbilstošu bankas struktūrvienību, kā arī prakses laikā piedalīties dažādos semināros un apmācībās, lai veicinātu ne tikai profesionālo, bet arī personīgo izaugsmi. Katram praktikantam būs arī savs mentors, kurš palīdzēs ikdienas darba gaitās un sniegs padomus profesionālajai attīstībai.

Kopš “Luminor Bank” sāka piedāvāt prakses programmu, tajā ir piedalījušies vairāk nekā 195 cilvēki. Pērn “Luminor Bank” saņēma vairāk nekā 1600 prakses pieteikumus visās Baltijas valstīs, un no programmā pieņemtajiem praktikantiem vairāk nekā puse jeb 63% turpināja savas darba gaitas “Luminor Bank” arī pēc prakses beigām.

Prakses dalībnieki bija ne tikai Baltijas valstu studenti, bet arī Vācijā, Nīderlandē un Lielbritānijā studējošie.

91% no programmas dalībniekiem iekšējā aptaujā pauda, ka ieteiktu “Luminor Bank” piedāvāto prakses iespēju arī saviem draugiem un kursabiedriem.

Pieteikties praksē iespējams līdz 12.aprīlim.

“Luminor Bank” pagājušajā gadā, pēc provizoriskiem datiem, Baltijas valstīs strādāja ar peļņu 194,7 miljonu eiro apmērā, kas ir par 56,1% vairāk nekā 2022.gadā.

Latvijā strādā “Luminor Bank” filiāle. Pēc aktīvu apmēra “Luminor Bank” filiāle Latvijā ir ceturtā lielāka banka Latvijā. Banku kontrolē ASV investīciju kompānija “Blackstone”.