Atpakaļ

“McDonald’s” pērn Latvijā investējis vairāk nekā divus miljonus eiro

Ātrās ēdināšanas ķēde “McDonald’s” pagājušajā gadā Latvijā investējusi vairāk nekā divus miljonus eiro, informēja uzņēmums.

Tostarp vairāk nekā 1,3 miljoni eiro investēti jauna restorāna atvēršanā Rīgā, Juglas ielā, un esošo restorānu atjaunošanā. Vienlaikus pagājušajā gadā investēts arī dažādās “McDonald’s” attīstības programmās.

“McDonald’s” pagājušajā gadā Latvijā apkalpoja kopumā 10,4 miljonus klientu, kas ir par gandrīz 7% vairāk nekā 2022.gadā.

Klientu skaita pieaugums panākts gan paplašinot tīklu un atverot jaunu “McDonald’s” restorānu Rīgā, Juglas ielā, kas ir 14. restorāns Latvijā, gan attīstot klientu apkalpošanas pieredzi.

Ātrās ēdināšanas ķēdes “McDonald’s” pārvaldītājs SIA “Premier Restaurants Latvia” pagājušajā gadā strādāja ar 77,214 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 16,7% vairāk nekā gadu iepriekš, vienlaikus kompānijas peļņa pieauga par 32,1% – līdz 4,29 miljoniem eiro.

Kompānija reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro. “Premier Restaurants Latvia” īpašnieks ir Maltā reģistrētais “Premier Capital”.