Atpakaļ

Mērsraga kausa ieguvēji spiningošanā noskaidroti

17. septembrī laivu bāzē „Pīlēni” tika dots starts „Mērsraga kausa izcīņas spiningošanā 2022” trešajam – noslēguma posmam.

Pavisam dalību trešajā posmā pieteica 26 laivu ekipāžas. Visas vadošās ekipāžas bija ieradušās, un cīņa par kopvērtējuma noslēguma vietām solījās būt gana spraiga. Mērķi bija uzstādīti atkarībā no vietas turnīra tabulā, citi cerēja saglabāt vietu vismaz pirmajā sešiniekā, citi vēlējās izstumt vadošās ekipāžas un paši iekļūt slavas saulītē. Jāsaka, ka papildus stimulu deva arī vērā ņemamās dāvanu kartes, ko saņēma ekipāžas, kas ierindojās sacensību kopvērtējuma pirmajā sešiniekā.

Trešā posma uzvarētāji – Kaspars Brunsliepa un Kaspars Zelderis. Otrajā vietā – Mārcis Dzērve un Niks Gavrilko. Trešajā vietā – Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns.

Saskaitot punktus, sacensību kopvērtējumā noskaidrojās, ka 2022. gada Mērsraga kausa ieguvēji ar 8 punktiem ir Ģirts Ločmelis un Dainis Viršilas, otrajā vietā ar 10 punktiem – Edgars Stiķis un Dainis Arbidāns, trešie ar 11 punktiem – Kaspars Zelderis un Kaspars Brunsliepa, ceturtā vietā ar 14 punktiem – Artūrs Rozenbergs un Mārtiņš Pluģis, piektie arī ar 14 punktiem – Renārs Herings un Gints Šulcs, bet sestajā vietā arī ar 17 punktiem – Igors Kude un Pēteris Students.

Sacensību organizatori Oskars Apsītis un Ivars Indruškevičs saka lielu paldies visiem, kuri bija iesaistīti sacensību rīkošanā un atbalstīja mūs!