Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Iesūti
Atpakaļ

Nedēļas nogalē notiks “Vegānfestivāls”

Pēc trīs gadu pārtraukuma svētdien, 30.jūlijā, notiks “Vegānfestivāls”.

“Vegānfestivāla” laikā notiks pārtikas tirgus, izglītojošas diskusijas un meistarklases.

Organizatori norāda, ka pasākumā piedalīsies vairāk nekā 30 ēdinātāji un tirgotāji, kas piedāvās augu valsts ēdienus no latviešu, spāņu, franču, itāļu, Tuvo Austrumu, svaigēdāju un “street food” virtuvēm. Tāpat apmeklētājiem būs iespēja iegādāties inovatīvus produktus no vietējiem un ārzemju ražotājiem – gaļas, zivs un piena produktu alternatīvas, dažādas uzkodas un saldumus.

Biedrībā atzīmē, ka meistarklasēs būs iespējams iemācīties pagatavot tofu un augu izcelsmes alternatīvas pienam, majonēzei, krējumam un kefīram. Savukārt diskusijās par augu valsts uztura ietekmi uz biznesu, ģimenes dzīvi un sportu piedalīsies basketbolists Kaspars Vecvagars, pasaules apceļotājs Kārlis Bardelis un citi viesi.

Pasākums notiks no plkst.11 līdz 19 Rīgā, Lastādijas kultūras kvartālā. Ieeja festivālā ir par ziedojumiem dzīvnieku un dabas aizstāvībai.

“Vegānfestivāls” Latvijā notiks ceturto reizi. Pasākumu organizē biedrība “Dzīvnieku brīvība”. Iepriekšējais “Vegānfestivāls” pulcēja aptuveni 10 000 apmeklētāju.

“Dzīvnieku brīvība” ir 2012.gadā dibināta biedrība, kuras mērķis ir izbeigt dzīvnieku ciešanas industriālajā lopkopībā.