Atpakaļ

Negadījumā Vācijas lielākajā atrakciju parkā ievainoti septiņi cilvēki

Vācijas lielākajā atrakciju parkā pirmdien notika negadījums, kurā ievainoti septiņi cilvēki, paziņoja policija.

“Eiropas parkā” (Europa-Park), kas atrodas pie Freiburgas pilsētas Vācijas dienvidrietumos, ievainojumus guva pieci mākslinieki un divi apmeklētāji. Trīs no ievainotajiem akrobātiem tika aizvesti uz slimnīcu, lai izietu medicīniskās pārbaudes.

Negadījums notika, kad radās plīsums baseinā un sabruka tam pievienoti tramplīna torņi, informēja parka preses sekretārs.

Mobilajā baseins, kas bija daļa no tramplīnlēkšanas atrakcijas “Retorno dos Piratas” (“Pirātu atgriešanās” portugāļu valodā), plīsums radās izrādes laikā. Ūdens no baseina ieplūda ūdensbraucienu atrakcijas “Atlantica SuperSplash” ezerā.

Baseinam piemontētās lēkšanas platformas līdz 25 metru augstumā sabruka, zaudējot stabilitāti pēc ūdens izplūšanas no baseina.

Atrakcijā “Retorno dos Piratas” darbojas akrobāti, kas lec ūdenī no liela augstuma. 10 starptautiski atlēti veic trikus, tostarp ar uguni, līdz atrakcijas slēgšanai 3.septembrī.

Atrakcija “Atlantica SuperSplash” drīz atsāks darbību, paziņoja parka preses sekretārs.

“Eiropas parks” pērn piesaistīja vairāk nekā sešus miljonus apmeklētāju galvenokārt no Vācijas, Francijas un Šveices.

Tā atrakcijas ir veltītas dažādām Eiropas valstīm. Parkā arī tiek rīkotas konferences, un tā ir populāra vieta dažādiem pasākumiem un televīzijas programmām.

Jūnijā šajā parkā izcēlās liels ugunsgrēks, kura dēļ tika veikta evakuācija. Divi ugunsdzēsēji guva vieglus ievainojumus, bet apmeklētāji palika neskarti.

Galerijas