Atpakaļ

No nākamās nedēļas Dienvidkurzemes novadā bez maksas varēs atbrīvoties no nolietotajām vieglo automašīnu riepām

No 15.aprīļa līdz 28.aprīlim Dienvidkurzemes novada iedzīvotāji bez maksas varēs atbrīvoties no nolietotajām vieglo automašīnu riepām akcijā “Nomet riepu atbildīgi!”, informēja akcijas rīkotāji.

Riepas varēs nodot “Eco Baltia vide” apsaimniekotajā otrreizējo materiālu šķirošanas laukumā Ezermalas ielā, Liepājā, tā darba laikā – katru darba dienu no plkst.8 līdz 16.30.

Akcijā bez maksas no personas pieņems līdz 20 vieglo automašīnu riepām, un iespēja nodot nolietotās riepas būs gan juridiskajām, gan fiziskajām personām.

Rīkotāji norāda, ka akcijā nepieņems smagās tehnikas, motociklu un citu transportlīdzekļu riepas. Nododamajām riepām jābūt atbrīvotām no diskiem.

Akciju rīko “Eco Baltia vide” un “Latvijas zaļais punkts”.

“Eco Baltia vide” apgrozījums 2022.gadā bija 49,316 miljoni eiro, savukārt kompānijas peļņa sasniedza 10,065 miljonus eiro, liecina “Firmas.lv” dati. Finanšu rādītāji par 2023.gadu vēl nav pieejami. Kompānija ietilpst atkritumu apsaimniekošanas un pārstrādes uzņēmuma grupā “Eco Baltia”.

Grupas vadošie uzņēmumi ir “PET Baltija”, “Eco Baltia vide”, “Latvijas zaļais punkts”, “Nordic Plast”, Siguldas pilsētas “Jumis”, Čehijas “Tesil Fibres” un Lietuvas “Ecoservice”.

“Eco Baltia” akcionāri, pēc kompānijā vēstītā, ir “BSGF Salvus” (52,81%), kas pārstāv Baltijā lielāko privāto investīciju fondu “INVL Baltic Sea Growth Fund”, Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (30,51%), kā arī Māris Simanovičs (16,68%) ar SIA “Enrial Holdings” un “Penvi Investment Ltd.” starpniecību.