Atpakaļ

Norisināsies ceturtais “Green Tech hakatons”

No šodienas līdz 24.septembrim norisināsies biedrības “Zaļo un viedo tehnoloģiju klasteris” un Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes rīkotais “Green Tech hakatons”.

Dalībniekiem 48 stundu ideju maratonā būs iespēja risināt Latvijā zināmu uzņēmumu izvirzītos izaicinājumus, attīstīt savas biznesa idejas un pretendēt dalībai projektā “Studentu inovācijas programma”.

“Green Tech hakatona” mērķis ir savienot studentus, jauniešus un Latvijas uzņēmumus, lai sekmētu jauniešu izpratni par uzņēmējdarbību, procesiem un aktualitātēm biznesa vidē un veicinātu radošas idejas uzņēmumu izaicinājumu risināšanā.

Dalībnieki ir aicināti ne tikai risināt komersantu izaicinājumus, bet arī attīstīt un pilnveidot savu biznesa ideju, iegūt jaunus sadarbības partnerus un saņemt atbalstu uzņēmējspēju veicinošajā projektā “Studentu inovācijas programma”.

Pasākumā dalībniekiem būs iespēja piedalīties vairākās meistarklasēs, kas veicinās jaunu prasmju un rīku apgūšanu sekmīgai dalībai hakatonā, kā arī tiks organizētas individuālas mentoringa sesijas, kuru laikā mentori palīdzēs komandām iegūt nepieciešamos datus, piesaistīt nepieciešamos speciālistus un sniegs padomus idejas īstenošanai. Labākās idejas saņems motivējošas naudas balvas un papildu atbalstu idejas attīstībai un biznesa uzsākšanai.

Hakatona koordinatore Zane Feldmane norāda, ka dalībnieku komandas pasākumā cīnīsies par 3000 eiro balvu fondu iespēju turpināt attīstīt savu biznesa ideju arī pēc pasākuma.

Reģistrēties hakatonam bija iespējams vietnē “https://forms.gle/P8pHGabozvTZSgRe8”. Dalība pasākumā ir bez maksas.

“Green Tech hakatonu” organizē biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris” sadarbībā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Attīstības fondu, Studentu inovācijas programmas “LBTU Studentu inovāciju prasmes un uzņēmējspējas veicināšana” ietvaros. Pasākumu finansiāli atbalsta AS “CleanR Grupa” un SIA “Gren Jelgava”. Pasākumu atbalsta “Pophouse.lv”, SIA “Felici”, AS “Aldaris” un AS “Latgales piens”.