Atpakaļ

Norisināsies kiberdrošības forums “CyberShield 2023”

Konferenču centrā “Fantadroms” šodien plkst.10.30 notiks forums “CyberShield 2023”, kurā vietējie un starptautiskie kiberdrošības eksperti un nozares profesionāļi stāstīs par jaunākajām tendencēm kibernoziedzībā, kiberdrošības izaicinājumiem un tehnoloģijām, informēja SIA “Tet” pārstāvji.

Šogad foruma virstēma ir “Cilvēks un tehnoloģijas: vienots intelekts”, kurā stāstīs par cilvēka lomu kiberdrošībā, mākslīgā intelekta (MI) pielietojumu un inovācijām, kiberdraudu pārvaldību, karjeras iespējām kiberdrošībā un daudz ko citu.

Forumā kiberdrošības profesionāļi dalīsies arī ar pieredzes stāstiem, tostarp uzstāsies uzņēmuma “KnowBe4” kiberdrošības izpratnes vadītājs Džavads Maliks, uzņēmuma “Zerofox” tehnoloģiju direktors Maiks Praiss, zinātnieks, kiberdrošības un MI tehnoloģiju pētnieks NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centrā Gundars Bergmanis-Korāts un “Tet” tehnoloģiju direktors Dmitrijs Ņikitins.

Tostarp Ņikitins norāda, ka kiberuzbrucēji uzbrūk uzņēmuma sistēmām ne tikai finansiālu mērķu vadīti, bet arī lai jebkādā veidā traucētu sabiedrības mieru.

“Mūsu sistēmas tiek nepārtraukti skenētas, lai atrastu vājākās vietas infrastruktūras ietvaros. Vairs nepietiek tikai ar cilvēka kompetenci un ir jāizmanto viss jauno tehnoloģiju sniegtais potenciāls – no vienkāršiem ugunsmūriem līdz mākslīgā intelekta draudu novēršanas sistēmām,” viņš akcentē.

Forumu ar iepriekšēju reģistrāciju iespējams vērot arī tiešsaistē.