Atpakaļ

Notiks divdesmitais neražu stāstu “FuckUp Nights Riga” pasākums

0

Mūzikas namā “Daile” šodien plkst.20 notiks divdesmitais neražu stāstu “FuckUp Nights Riga” pasākums.

“FuckUp Nights Riga” ar saviem stāstiem dalīsies “Omniva” vadītāja Latvijā Beāte Krauze-Čebotare, raidījuma “Bez Tabu” žurnālists Artūrs Špaks, portāla “Andele Mandele” dibinātāja Līva Jaunozola un “Rimi” Rīgas maratona un Pasaules čempionāta skriešanā Rīgā organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords.

Vakara vadītāja lomā būs komiķis Edgars Bāliņš, savukārt par pasākuma izklaides daļas norisi un muzikālām aktivitātēm rūpēsies “DJ Baltais Vilks”.

Katrā “Fuckup Nights Riga” pasākumā piedalās četri runātāji, kuri piecpadsmit minūšu garās prezentācijās dalās ar auditoriju savās neražās un ķibelēs profesionālajā dzīvē, sākot no nelielām neveiksmēm, kas nav būtiski ietekmējuši darba dzīvi, līdz nopietnām neražām, kas novedušas pie finansiāliem vai emocionāliem zaudējumiem.

“Fuckup Nights” ir globāla kustība, kas ir radusies 2012.gadā Meksikā, kad grupa draugu neformālā gaisotnē dalījās ar neveiksmēm par savu profesionālo darbību. Patlaban “FuckUp Nights” pasākumi tiek rīkoti jau 215 pilsētās 62 valstīs.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.