Atpakaļ

Notiks tehnoloģiju konference jauniešiem “IT diena Liepājā”

Šodien Liepājas Olimpiskajā centrā (LOC) norisināsies informācijas tehnoloģiju (IT) konference jauniešiem un pedagogiem “IT diena Liepājā”, informēja Digitālo inovāciju parka IT projektu vadītāja Ilze Hermane.

Konferences laikā jauniešiem būs iespēja iegūt ieskatu IT nozarē, kā arī uzzināt, par dažādām IT profesijām un noskaidrot, kas nepieciešams, lai veiksmīgi izveidotu mūsdienīgu karjeru.

No konferences lektoriem, jaunieši gūs ieskatu tādās tēmās, kā mākslīgais intelekts, kiberdrošība, spēļu izstrāde, sieviešu iespējas tehnoloģiju jomā, animāciju pasaule un tehnoloģiju apguves iespējas Liepājā.

Papildu IT lektoru iedvesmas stāstiem, pirms konferences sākuma un pārtraukumā, LOC vestibilā, pasākuma dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar dažādām IT nozares organizācijām – “S-TEC Latvia”, “Tietoevry”, “TestDevLab”, “InPass”, “GameDev Latvia”, Zinātnes un izglītības inovāciju centrs (ZIIC) un “FabLab Liepāja”, Liepājas Universitāte un citām.

Klātesošos uzrunās pilsētas pārstāvji Liepājas domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš (“Liepājas partija”), Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja Kristīne Niedre-Lathere un Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks Uldis Hmieļevskis, kā arī ar savu pieredzi dalīsies IT jomas profesionāļi.

Pasākums, kurā pulcēsies vairāk nekā 500 8-12.klašu jauniešu, sāksies plkst.13 LOC Rožu zālē.