Atpakaļ

“Omniva” aicina Ziemassvētku dāvanas izsūtīt līdz 22.decembrim

Sūtījumu piegādes uzņēmums SIA “Omniva” aicina Ziemassvētku dāvanas izsūtīt līdz piektdienai, 22.decembrim, informēja kompānijas pārstāvji.

Kompānijā informē, ka sūtījumus pakomātā piektdien, 22.decembrī, nepieciešams ievietot līdz plkst.17, norādot, ka tad sūtījums tiks piegādāts nākamajā dienā.

Savukārt, ja Ziemassvētku dāvanas plānots nogādāt ar “Omniva” kurjeru vai plānots sūtīt dāvanas uz Igauniju vai Lietuvu, pēdējais brīdis sūtījumu nodošanai ir ceturtdiena, 21.decembris.

Tāpat kompānijas pārstāvji norāda, ka arī pasūtījumus no Latvijas interneta veikaliem ieteicams veikt līdz ceturtdienai, 21.decembrim.

Jau ziņots, ka “Omniva grupā” ietilpst mātesuzņēmums Igaunijas “Eesti Post”, kā arī meitasuzņēmumi “Maksekeskus” Igaunijā, “Omniva” Lietuvā un SIA “Omniva” Latvijā.

Latvijā “Omniva” apgrozījums pagājušajā gadā bija 18,367 miljoni eiro, kas ir par 1,3% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 3,8 reizes un bija 635 072 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija. Kompānija reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2945 eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Igaunijas “Eesti Post”.