Visvaldis, Nameda, Ritvaldis, Ritums
Iesūti
Atpakaļ

Ostapenko WTA rangā nemaina pozīciju

Latvijas pirmā rakete Aļona Ostapenko pirmdien atjaunotajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) pasaules rangā nav mainījusi pozīciju un saglabā 20.vietu.

Tikmēr Latvijas otrā rakete Darja Semiņistaja rangā pakāpusies par trīs vietām un ieņem 151.vietu.

Daniela Vismane zaudējusi trīs pozīcijas un atrodas 363.vietā, Diāna Marcinkēviča arī ir par trīs pozīcijām zemāk nekā pirms nedēļas (423.), Anna Ozerova noslīdējusi par 19 vietām zemāk (960.), bet Margarita Igantjeva pakāpusies ar 31 pozīciju (1206.).

WTA ranga līdere joprojām ir poliete Iga Švjonteka, kurai seko Arina Sabaļenka un Kazahstānas tenisiste Jeļena Ribakina. Ceturto vietu ieņem amerikāniete Džesika Pegula, piektā ir tunisiete Onsa Žabēra, sestajā pozīcijā atrodas francūziete Karolīne Garsija, septīto vietu saglabā Koko Gofa no ASV, astotā ir čehiete Petra Kvitova, kurai seko grieķiete Marija Sakari un čehiete Marketa Vondroušova.

Dubultspēlēs Ostapenko zaudējusi vienu vietu un atrodas 19.pozīcijā. Arī Semeņistaja atkāpusies par vienu vietu un ierindojas 214.pozīcijā.

Marcinkēviča ir par vienu vietu zemāk (216.), Vismane (217.) un Ignatjeva (802.) savas pozīcijas nav mainījušas, Ozerova ir par septiņām vietām zemāk (998.), Denīza Marcinkēviča zaudējusi astoņas pozīcijas (1081.), Kamilla Bartone atkāpusies par deviņām vietām (1409.), kamēr Līgai Dekmeijerei 12 vietu kritums (1572.).