Atpakaļ

Otrdien negadījumos Latvijā cietuši divi gājēji un velosipēdists

Otrdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši divi gājēji un velosipēdists, liecina Valsts policijas apkopotā informācija.

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši deviņi cilvēki. Lielākā daļa – 77 – negadījumu notikusi Rīgas reģionā, vēl 15 avārijas notikušas Zemgalē, 13 Latgalē, desmit Kurzemē, bet sešas Vidzemē.

Negadījumos Rīgā un apkārtnē cietuši pieci cilvēki, tostarp viens gājējs un viens velosipēdists. Pa diviem cietušajiem reģistrēts arī negadījumos Kurzemē un Latgale, tostarp viens no Latgalē cietušajiem ir gājējs.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 462 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 190 par ātruma pārsniegšanu. Visvairāk šādu pārkāpēju bijis Rīgas reģionā un Vidzemē – 53 un 51 attiecīgi. Latgalē pieķerti 34 atļautā braukšanas ātrum pārkāpēji, Zemgalē 27, bet Kurzemē 25.

Tāpat pieņemti pieci pārkāpumu lēmumi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā un viens par automašīnas vadīšanu narkotisko vielu iespaidā. Tostarp Rīgas reģionā aizturēti divi dzērājšoferi un viens narkotikas lietojis vadītājs, bet Vidzemē, Kurzemē un Latgalē aizturēts pa vienam iereibušam braucējam.