Atpakaļ

Pagājušajā naktī dzēsts plašs ugunsgrēks Rīgā

Šonakt plaši Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) spēki bija iesaistīti ugunsgrēka dzēšanā Jāņa Asara ielā, Rīgā, kur dega vairākas ēkas, kā arī pagalmā esošie transportlīdzekļi – vieglās automašīnas un motocikls, informēja dienestā.

Kopējā degšanas platība bija 1810 kvadrātmetri. No ēkām izglābti trīs cilvēki, bet vēl 30 evakuēti. Izsaukums saņemts plkst.2.52 un plkst.6.49 ugunsgrēks lokalizēts.

Valsts policijā atzīmē, ka mājas pagalmā nodega viens motocikls un četras automašīnas. Ugunsgrēkā gāja bojā mājdzīvnieki – divi kaķi un suns.

Vakar plkst.11.57 VUGD saņēma izsaukumu uz Daugavpils ielu, Rīgā, kur piecstāvu dzīvojamā mājā dega dzīvoklis trešajā stāvā 40 kvadrātmetru platībā, kā arī kāpņu telpa desmit kvadrātmetru platībā.

Ar glābšanas masku palīdzību no ēkas izglābti deviņi cilvēki. Vēl pieci tika evakuēti. Notikumā cieta četri cilvēki. Plkst.16.02 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar saņemti pieci izsaukumi, kur dzīvojamās mājās uz plīts bija piededzis bez uzraudzības atstāts ēdiens. No pieciem izsaukumiem pa vienam bija Valmierā, Rēzeknē un Olainē, bet divi gadījumi bija Rīgā. VUGD atgādina, ka ēdiena gatavošana prasa nedalītu uzmanību.

Vakar vakarā Ogres novada Birzgales pagastā no Daugavas izcelts bojāgājušais, kurš nodots Valsts policijas amatpersonām.

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā, no šī gada 6.jūlija plkst.6.30 līdz 7.jūlija plkst.6.30, VUGD saņēma 57 izsaukumus – 19 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet 18 izsaukumi bija maldinājumi.

Rakstīt komentāru

Lai atstātu komentāru, nepieciešams autorizēties
Komentāru nav.