Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Iesūti
Atpakaļ

Par parādnieka piekaušanu Jaunolainē aizturēti divi iepriekš sodīti vīrieši

Par parādnieka piekaušanu Jaunolainē šomēnes aizturēti divi iepriekš sodīti vīrieši, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

16.jūnijā mediķi un policija saņēma informāciju no iedzīvotājiem, kuri Jaunolainē nama kāpņu telpā bija atraduši vīrieti ar acīmredzamiem miesas bojājumiem. Cietušais tika nogādāts slimnīcā, un policija uzsāka notikušā izmeklēšanu.

Policisti noskaidroja, ka noziegumu, iespējams, izdarījuši divi vīrieši, kuri dzimuši 1992. un 1985.gadā, un 19.jūnijā viņus aizturēja. Aizturēšanas brīdī abi vīrieši bija stiprā alkohola reibumā.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka starp vīriešiem bija izcēlies konflikts saistībā ar laikus neatdotu parādu, kā rezultātā viens no viņiem piekauts.

Abi aizdomās turētie vīrieši iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem, kā arī pret noziegumiem pret personu dzīvību un veselību. Papildus tam vecākais no aizdomās turētajiem iepriekš sodīts par narkotisko vielu nelikumīgu apriti.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 125.panta pirmās daļas – par smaga miesas bojājuma tīšu nodarīšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Vienam aizdomās turētajam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, savukārt otram – policijas uzraudzība.

Cietušais vīrietis tupina atlabt ārstniecības iestādē.

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.