Atpakaļ

Pasaules kausa finālturnīra otrās cīņas aizvadīs B, C, F un G grupu komandas

Latvijas vīriešu basketbola izlase šodien Džakartā nespēlēs, bet Pasaules kausa finālturnīra otrās spēles aizvadīs B, C, F un G grupu komandas.

B grupā plkst.11 pēc Latvijas laika (arī turpmāk norādīts Latvijas laiks) Manilā Ķīna tiksies ar Dienvidsudānu, bet plkst.15 spēlēs Serbija un Puertoriko. Spēles vērojamas “Go3 Sport” kanālos.

C grupā plkst.11.45 Manilā Jordānijas izlase tiksies ar Jaunzēlandi, bet plkst.15.40 – ASV ar Grieķiju.

F grupā plkst.11 Japānas pilsētā Okinavā Venecuēla spēlēs ar Kaboverdi, bet plkst.14.30 – Slovēnija ar Gruziju.

G grupā plkst.12.45 notiks Irānas un Kotdivuāras cīņa, bet plkst.16.30 tiksies Spānija ar Brazīliju.

Finālturnīra 32 komandas ir sadalītas astoņās apakšgrupās. Katras grupas pirmo divu vietu ieguvējas turpinās cīņu par 1.-16.vietu, bet trešās un ceturtās vietas ieguvējas cīnīsies par 17.-32.vietu.

A, B, C un D apakšgrupas komandas cīnās Filipīnās, E un F apakšgrupas izlases spēlē Japānas pilsētā Okinavā, bet G un H apakšgrupu cīņas notiek Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā. Labāko astoņniekā iekļuvušās izlases par medaļām spēkosies “SM Mall of Asia” arēnā Manilas ostas rajonā.

Pasaules kausa finālturnīrā tiks noskaidrotas septiņas Parīzes olimpisko spēļu turnīra dalībnieces, kā arī vēl 19 valstsvienības, kuras kopā ar piecu reģionu priekškvalifikācijas sacensību uzvarētājām nākamvasar cīnīsies par pēdējām četrām ceļazīmēm uz olimpiskajām spēlēm.