Atpakaļ

Aicina balsot par pirmsskolas izglītības iestādes nosaukumu

2023. gada vasarā Liepājā, Liedaga ielā 6 tiks atvērta pirmsskolas izglītības iestāde, kas ir viens no lielākajiem un apjomīgākajiem investīciju projektiem, ko veic pašvaldība, lai risinātu pieprasījumu un vietu trūkumu pirmsskolas izglītības iestādēs, tajā paredzēta vieta astoņām grupiņām jeb 144 bērniem. Tāpēc ikviens aicināts izteikt viedokli par pirmsskolas izglītības iestādes nosaukumu.

Ņemot vērā bērnudārza atrašanās vietu pilsētas Dienvidrietumu daļā, dabas un jūras tuvumu, tāpat iestādes atbilstību mūsdienīgas pirmsskolas izglītības iestādes koncepcijai, kā arī saskaņā ar Izglītības likuma 26. panta prasībām par izglītības iestādes nosaukumu, izglītības nozares pārstāvji iesūtīja savu redzējumu par topošās izglītības iestādes nosaukumu.

Izvērtējot priekšlikumus, līdz 2023. gada 1. martam aicinām balstot par vienu no četriem izvirzītajiem variantiem – Liepājas pirmsskolas izglītības iestāde “Liedags”, “Mare”, “Rasa” vai “Kaija” izveidotajā aptaujas vietnē.

Jaunā bērnudārza ēka paredzēta 1880 kvadrātmetru platībā, tās kodolu veidos rotaļu telpa pirmā stāva līmenī, kas būs atvērta telpa divu stāvu augstumā un to varēs pielāgot dažādām vajadzībām un norisēm, tai skaitā izmantot kā pasākumu zāli. Tāpat arī bērnudārza teritorija tiks labiekārtota, veidojot vairākas dažāda veida atpūtas un rotaļu zonas.