Atpakaļ

Alsungas amatu mājā notiks pirmā Kuldīgas novada domes izbraukuma sēde

Šodien plkst.15 Alsungas amatu mājā notiks pirmā Kuldīgas novada domes izbraukuma sēde, informēja pašvaldībā.

Lai iepazītos tuvāk ar Kuldīgas novada pagastiem un veidotu dialogu ar biedrībām, Kuldīgas novada domes deputāti iecerējuši domes sēdes arī citkārt rīkot kādā no novada pagastiem.

Turpinot kādreizējā Valsts prezidenta Kārļa Ulmaņa iedibināto tradīciju atbalstīt Latvijas skolas, Kuldīgas novada domes deputāti plkst.14 Alsungas pamatskolā piedalīsies “Draudzīgā aicinājuma” pasākumā un dāvinās grāmatas skolai.

Iepriekšējos gados “Draudzīgā aicinājuma” dienā deputāti grāmatas dāvinājuši Skrundas vidusskolai, Viduskurzemes pamatskolas-attīstības centram, Ēdoles pamatskolai, Vilgāles sākumskolai, pirmsskolas izglītības iestādei “Cīrulītis”, V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolai, Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību vidusskolai, Priedaines bibliotēkai, Kuldīgas Centra vidusskolai, Vārmes pamatskolai, Kuldīgas slimnīcas Bērnu nodaļai, Kuldīgas 2.vidusskolai, kādreizējai Kuldīgas pamatskolai, Kuldīgas Galvenajai bibliotēkai, Turlavas pamatskolai un “Mazo bērnu skolai”.

Pēc domes sēdes deputāti iepazīsies ar pagasta aktīvajām biedrībām, kopīgi izvērtēs paveiktos darbus un apspriedīs vēl risināmos jautājumus.

Sēdes tiešraide tiks nodrošināta pašvaldības “Youtube” kontā, kā arī pašvaldības mājaslapā.