Brigita, Indra, Indars, Indris
Iesūti
Atpakaļ

Godinās Ventspils Augstskolas spilgtākos studentus, darbiniekus un pasākumus

Šodien plkst.18 Ventspils Jaunrades namā notiks Ventspils Augstskolas pasākums “Gada balva 2022 – Zvaigžņu lietus”, kurā tiks paziņoti un sveikti šī gada spilgtākie studenti, darbinieki un atmiņā paliekošākie pasākumi augstskolas dzīvē, aģentūru LETA informēja augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Kitija Pāvulīte.

Svinīgajā pasākumā tiks pasniegtas nominācijas: “Gada students”, “Gada pirmkursnieks”, “Gada ārzemju students”, “Gada pasniedzējs Informācijas tehnoloģiju fakultātē”, “Gada pasniedzējs Tulkošanas studiju fakultātē”, “Gada pasniedzējs Ekonomikas un pārvaldības fakultātē”, “Gada administrācijas darbinieks”, “Gada pasākums”, “Gada leģenda”, “Gada ķeza” un “Gada spārnotais teiciens”.

Pasākumā tiks paziņots arī profesora Andra Klausa stipendijas, kuras mecenāts ir Ventspils Augstskolas absolvents Mārtiņš Lauva, ieguvējs. Stipendiju jau devīto gadu piešķir augstskolas studentam, kurš sevi pierādījis kā sekmīgu, sabiedriski aktīvu un atbildīgu studentu.

Balvu pasniegšanas ceremonijā ar dažādiem priekšnesumiem uzstāsies deju kolektīvs “Liedags”, kā arī skolēni no Ventspils Mūzikas vidusskolas.

Apbalvošanas ceremonija sāksies plkst.18, bet aptuveni plkst.20 pasākums turpināsies ar Ziemassvētku balli, kur līdz plkst.2 muzicēs grupa “Loud Silence”.