Atpakaļ

Jaunais Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Lauris Tīģers vēlas ātrāk sākt saimniecisko jautājumu risināšanu

Pirmdien, 19. decembra Talsu novada domes ārkārtas sēdē Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amatā deputāti apstiprināja Lauri Tīģeru, kurš jaunos darba pienākumus sācis pildīt kopš 20. decembra.

Tīģers līdz šim ieguvis plašu pieredzi visdažādākajās darbībās ar nekustamo īpašumu, sākot no iegādes, plānošanas, būvniecības un attīstīšanas un beidzot ar nekustamā īpašuma iznomāšanu un pārdošanu. Tāpat savulaik desmit gadu garumā, ik pēc divām nedēļām, devies no Latvijas uz Norvēģiju, kur strādājis automašīnu nozarē. Šajā uzņēmumā L. Tīģeram ar neatlaidīgu darbu izdevies īsā laika periodā sevi pierādīt, no speciālista ieņemot menedžera lomu un uzņemoties atbildību par desmit cilvēku komandas vadību. Līdztekus L. Tīģers vadījis darbu ar klientiem, pārraudzījis plānotos un veiktos darbus, kā arī uzraudzījis paveiktā kvalitāti un darbinieku profesionalitāti. Tīģers ir ieguvis augstāko izglītību Biznesa augstskolas „Turība” mārketinga un tirdzniecības specialitātē, iegūstot 1. līmeņa augstāko izglītību. Savukārt šobrīd L. Tīģers turpina profesionālā bakalaura studijas neklātienes programmā „Uzņēmējdarbības vadība”.

+„Mana galvenā motivācija kļūt par Talsu pilsētas pārvaldes vadītāju ir saistīta ar vēlmi sevi pierādīt kā jaunu, enerģisku un optimistisku personu. Pievienojoties Talsu novada pašvaldības pulkam, esmu gatavs jauniem izaicinājumiem un ieinteresēts kopīgi sadarboties ar iedzīvotājiem, uzklausot viņu vajadzības un ierosinājumus, lai pēc iespējas ātrāk novērstu sasāpējušas lietas un ieraudzītu to, kam varbūt ikdienas steigā paiets garām. Esmu ļoti pateicīgs pašvaldības vadībai par izrādīto uzticību un ceru, ka kopīgi ar komandas biedriem mums izdosies rādīt labu sniegumu, jo, tikai strādājot kopā, varam paveikt tās daudzās lietas, ar kurām ikdienā jāsastopas.

Par sevis pierādīšanu ir jāsaka – to nevar izdarīt vienā dienā, jāpaiet kādam ilgākam laikam. Mans aicinājums ir dot iespēju sevi pierādīt ar darbiem, netērējot laiku mani „iepazīt” caur sociālajiem tīkliem, jo jāsaka, ka šādus komunikācijas kanālus neizmantoju gluži vienkārša iemesla dēļ – mums ar sievu ir trīs brīnišķīgi bērni un ikdienā tam vienkārši neatliek  laika.

Mani pirmie darbi pēc iecelšanas jaunajā amatā noteikti būs iepazīšanās ar pieejamajiem resursiem un tikšanās ar pakalpojumu sniedzējiem, uzklausot viņu pieredzi, problēmas un kopīgi atrast labākos risinājumus. Ir ļoti daudz darbi, kuri jāveic šajā ceļā. Es koncentrēšos uz katru soli, darīšu visu ar tīrāko sirdsapziņu un labākajiem nodomiem. Talsi vienmēr ir bijusi mana sirds pilsēta, jo esmu šeit dzimis, audzis un mācījies – te vienmēr dzīvojuši arī mani bērni, sieva un ģimene, un es ļoti priecāšos sadarboties ar aktīviem un darbīgiem talseniekiem, kuriem rūp vide viņiem apkārt,” norāda jaunieceltais Talsu pilsētas pārvaldes vadītājs Lauris Tīģers, piebilstot, ka šo darbu neuzskata par politisku, bet gan saimniecisku.

Jau informējām, ka Lauris Tīģers Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja amatam ticis uzrunāts, jo iepriekš organizētie atklātie amata konkursi uz šo vakanci beigušies bez rezultāta. Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa informēja, ka Talsu pilsētas pārvaldes vadītāja jautājums vairākkārt diskutēts deputātu vidū, kur vairākums piekritis, ka Talsu pilsētai nepieciešams pārvaldes vadītājs un stabila komanda, lai darbs ritētu strukturēti un ar pozitīvu rezultātu.